LT | FR | EN

Įnovatoriškas

Bekontaktės automobilių nuomos sprendimas su 24/7 principu veikiančiu, automobilių nuomos paėmimu ir grąžinimu.

Tai puiki galimybė automobilių nuomos įmonėms, turinčioms mažą ir vidutinį biudžetą, bet didelį poreikį procesų optimizavimui.

Naudojant PASS2RENT mobilią aplikaciją siūlyti 24/7 automobilio paėmimo paslaugas yra ne tik prieinama, bet ir labai patogu. PASS2RENT patikrina vairuotojo tapatybę, rezervuoja užstatą, leidžia pasirašyti transporto priemonės nuomos sutartį, palengvina automobilio apžiūrą, atrakina/užrakina automobilį ir dar daugiau!

Few tips

PASS2RENT sprendimas

Transporto priemonės telemetrija

Mūsų kvalifikuotas technikas sumontuos pažangiausią įrenginį jūsų automobilyje. Ši technologija ne tik renka telemetrijos duomenis iš jūsų transporto priemonės, bet ir suteikia jums galimybę patogiai užrakinti / atrakinti automobilio dureles ir lengvai valdyti prieigą prie variklio.

Administravimo konsolė

Atraskite mūsų patogią vartotojo sąsają, sukurtą taip, kad be vargo patenkintumėte visus jūsų transporto priemonės valdymo poreikius! Nuo sklandaus užsakymų registravimo iki lengvos jų sekimo būsenos – mūsų mobili aplikacija leidžia jums valdyti kiekvieną žingsnį.

Mobilioji programėlė vairuotojui

Vos keliais bakstelėjimais, telefone įdiegtoje mobilioje platformoje, vairuotojas saugiai perduoda savo tapatybės duomenis, patvirtina ir perveda užstatą, pasirašo nuomos sutartį ir seka automobilio vietą, kai jis paruoštas ir galimas paimti. Be vargo atrakina transporto priemonę, kai ji yra parengta važiavimui. Tai nuomos paslaugos be rūpesčių!

Naudojant mūsų administravimo programą,

Automobilių rezervacijų valdymas,

Nuomos agentui tampa ypač paprastas ir lengvas

Užsakymai registruojami per administratoriaus sistemą arba per API.

Tai išsami vartotojo sąsaja, kuri leidžia sekti automobilio rezervaciją, pridėti instrukcijas, kurios bus rodomos vairuotojui programoje.

Vairuotojo tapatybės patikrinimas

Mūsų saugi tapatybės patvirtinimo platforma tikrina vairuotojo tapatybę 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Dokumento nuotraukos atitikimas atliekamas su programos vartotojo padaryta asmenine nuotrauka. Tai leidžia patikrinti, ar vairuotojas atitinka nuomos reikalavimus, sutapatinus duomenis su vairuotojo pažymėjimu.

Telemetrijos sistema

Automobilyje sumontuotas, elektroninis prietaisas teikia platų informacijos rinkinį. Su juo galite, patikrinti kliento nuvažiuotą atstumą nuomos pabaigoje, patikrinti degalų lygio skirtumą tarp nuomos pradžios ir pabaigos. Taip pat galite gauti vietos lokacijos informaciją, kur vairuotojas paliko automobilį nuomos pabaigoje. Privatumo sumetimais atkreipiame dėmesį, kad ši informacija nėra prieinama, kol transporto priemonė yra nuomojama ir naudojama.

Vairuotojui

Vairuotojas atsisiunčia ir įsidiegia PASS2RENT mobiliąją programą savo telefone.

PASS2RENT supaprastina vairuotojų tapatybės patvirtinimo procesą, suteikdama jiems galimybę vieną kartą atlikti identifikavimo procedūrą kelioms automobilių nuomos agentūroms. Asmens dokumentų ir duomenų informacija yra saugoma patikimo tapatybės patvirtinimo partnerio infrastruktūroje.

Naudodamiesi "PASS2RENT" programa, vairuotojai lengvai sumoka užstatą, pasirašo nuomos sutartį, atlieka automobilio apžiūrą ir lengvai atrakina transporto priemonę savo mobiliuoju telefonu. Tai nuoma be rūpesčių!

Saugus tapatybės patvirtinimas

Nuomos sutarties pasirašymas

Įdiegtas automobilio patikros įrankis

Automobilio užrakinimas / atrakinimas

Viena programa, kelios nuomos įmonės.

Saugus užstato apmokėjimas.